Treniruotės Liepkalnyje

Žiemos metu, kiekvieną vakarą, 19.00-21.00h metu organizuojame vakarines treniruotes snowparke. Kuomet neorganizuojame savaitgalinių stovyklų, treniruotės Liepkalnyje vyksta ir savaitgaliais. Registracija į treniruotes yra privaloma, kadangi vienu metu nepriimame daugiau nei 10 žmonių. Treniruotėse dalyvauti gali bet kokio amžiaus rideriai, vienintelis dalykas, kurio prašome – kad dalyvis gebėtų valdyti lentą tiek, kad galėtų važiuoti pasirinkta trajektoriją į/tarp figūrų. Visu kitu pasirūpinsime mes.

Treniruočių metu tobuliname techniką ant parko figūrų: dėžių, vamzdžių, tramplynų, o jiems papildomai ruošiamės trasoje, kurioje papildomai mokinamės taisyklingos technikos mokantis rotacijų (180/360). Stengiamės, kad šių treniruočių metu dalyviai išmoktų taisyklingos technikos, triukus atlikti bei tobulėti SAUGIAI ir be traumų.

Žmonės dažniausiai mokosi triukų patys. Taip, tai tikrai įmanoma, tačiau užtrunka siaubingai ilgai, o nežinant technikos bei metodikos – dažnai tokie bandymai baigiasi trauma ir sekantis važinėjimas snowparke laukia jau tik kitais metais. Paaiškiname žmonėms visas privažiavimo, kūno pozijos, nusileidimo ir t.t. technikas, suformuojame, kaip kuriame taške turi būti suformuotas kūnas, kokie judesiai po ko seka. Nufilmuojame bandymus, kartu su mokiniais vietoje nagrinėjame klaidas bei stengiamės jas ištaisyti. Progresas yra daug efektyvesnis ir saugesnis viską darant pagal tam tikras taisykles.