Stovyklos Lietuvoje

Jau keletą metų organizuojame snieglenčių stovyklas Lietuvos slidinėjimo kurortuose Ignalinoje bei Druskininkuose. Stovyklos Ignalinoje vyksta išskirtinai tik žiemos metu, o Druskininkuose – ištisus metus. Rudens bei žiemos metu stovyklų metu turime ne tik pažengusių, bet ir pradedančiųjų grupes, tad visi norintys išmokti valdyti snieglentes yra laukiami bendraminčių kompanijoje. Į stovyklas kartais kviečiame ir kitų šalių trenerius, profesionalius atletus, kurie padeda dalintis patirtimi, perduoda savo sukauptas žinias stovyklų dalyviams.

Labai Jūsų laukiame, jeigu norite žengti pirmuosius žingsnius su snieglente arba pradėti mokintis triukų. Mokiname triukų trasose, ant tramplynų, ant dėžių, reilų bei kitų snieglenčių parko figūrų. Tad kiekvienas atras savo terpę tobulėjimui, o mes pasirūpinsime, kad progresas būtų efektyvus bei saugus.

Artimiausių stovyklų tvarkaraštis

02.10d. Vienos dienos treniruotė Liepkalnyje - laisvų vietų yra tik pradinukams