Komandos formavimas ant sniego

Lietuvoje įmonių vakarėliams, susibūrimams, komandos formavimo reikalais vis sunkiau surasti naujų veiklų, tad skubame į pagalbą šiuo klausimu. Ne kartą esame vadovavę tokiems mokymams, dirbome su didelėmis grupėmis. Galime pasirūpinti absoliučiai viskuo: įrangos nuoma jos neturintiems, pietumis, apranga, treneriais, kurie bus paskirti pagal pasirengimo lygį, linksma, įdomia ir efektyvia programa ant kalno.

Team building‘ai vyksta Druskininkų snow arenoje, kur čiuožti ant sniego galime ištisus metus. Įmonės darbuotojai ar draugų kompanijoje turi įveikti įvairias užduotis ant sniego, tuo pačiu geriau susipažindami su snieglenčių sportu. Stengiamės užsiėmimus padaryti kiek įmanoma įdomesniais, kad mokymosi procesas būtų kuo labiau įtraukiantis. Dalyvių šypsenos, juokas bei naujai pamėgtas sportas tai iliustruoja geriausiai. Daugybę kartų po tokių mokymų padėjome dalyviams įsigyti savo įrangą, geresnio įvertinimo tikėtis negalime